Przeczytaj, jak wpominają warsztaty fotografowie/uczestnicy

Postautor: Anka » 2010-08-26, 16:00

Wszystkie te pozytywne opinie są jak najbardziej prawdziwe. Ze swojej strony chciałabym dodać, że prowadzący Warsztaty SZkoły Obrazu są wymagający, szczerzy, opiekuńczy no i oczywiście profesjonalni oraz...dowcipni.
Rewelacja!!! Bardzo Wam dziękuję, pozdrawiam trójcę - Gosię, Grześka i Piotra.
Anka

Postautor: Moment » 2010-08-26, 17:17

Anka, no to z opiekunczoscia pojechalas :-) Teraz mi si? dostanie po glowie od zony :cfaniak:
Awatar użytkownika
Moment
Administrator

Postautor: gosiaka-so » 2010-08-27, 16:43

Pojechałam tam jako człowiek który miał BARDZO niewielkie pojęcie o fotografii, wyjechałam z ogromnym bagażem wiedzy. Teraz muszę wszystko sobie poukładać w moich "półeczkach". Grzegorz i Małgosia to profesjonaliści jakich mało. Zaprezentowali to czego oczekiwałam: odbiegli znacznie od utartych przyziemnych scenek fotografii ślubnej jakich mamy wiele. "OTWORZYLI OCZY" i pokazali spojrzenie z zupełnie innej perspektywy na tematykę ślubną - Ja określam to mianem 3D :blyszczy: !
Jestem już zapisana na kolejne szkolenie mimo niewielkiego praktycznego doświadczenia, ale wiem że warto.
Ostatnio zmieniony 2010-08-27, 19:41 przez gosiaka-so, łącznie zmieniany 1 raz
gosiaka-so

Postautor: msetka-so » 2010-08-31, 14:06

Witajcie!
Czas pędzi jak szalony, już drugi tydzień mija po warsztatach :cfaniak:
Dziękuję za dużą dawkę wiedzy Małgosi i Grzegorzowi, super atmosferę i dużego pozytywnego "kopa"!!!

Warsztaty mogę polecić wszystkim, którzy myślą poważnie o fotografii ślubnej,
i są na początku swojej drogi, brakuje trochę tych najtrudniejszych warunków
do ćwiczeń czyli kosciółkowych i restauracyjnych , ale to może zainspiruje cd.warsztatów bo nie sposób wszystko zmieścić w dwa dni !!!

:ok: Polecam !!!!,
msetka-so

Postautor: mtokarczyk-so » 2010-09-13, 08:07

Od warsztatów na których byłem juz troszkę czasu upłynęło. dorzuce jednak też coś od siebie.
Powiem krótko...tego ogromu wiedzy który przekazują nasi Mistrzowie :tak: ciężko zapamiętać tak aby się nim nie zachłysnąć :tak: ....trzeba szybbbbko notować...
Ja ze swojej strony dziękuję jeszcze za fachowe porady sprzętowe... cieszę się że z zakupem srzętu poczekałem do warsztatów....Piotr wszystko dokładnie, rzeczowo i życiowo wytłumaczył. Jak wiadomo na runku jest tyle sprzetu...że w przypadku fortografii reporterskiej bardzo łatwo przeinwestować.
Chciałbym jeszcze nadmienić że po skończonych warsztatach .... ma się ochotę ma więcej.... Tworzy sie fajna społeczność w której chce się być ...
Jeszzce raz wielkie dzięki.
mtokarczyk-so

Postautor: PAWEŁ LANGE » 2010-10-05, 17:00

Wielki szacunek dla prowadzących warsztaty.
Prowadzą zajęcia z niesamowitą pasją.Pełen profesjonalizm. Bardzo podobało mi sie to, że każdy z uczestników dostaje ogrom wiedzy i opowiedzi na wszelkie nurtujące pytania związane z fotografią ślubną. Jesli czegoś nie wiesz to na pewno się dowiesz na zajęciach w szkoleobrazu.
Dziękuje i pozdrawiam wszystkich.
PAWEŁ LANGE

Postautor: mteperek-so » 2010-10-13, 14:07

… oczywiście, że POLECAM, gorąco POLECAM! Jadąc do Krakowa nie wiedziałem zupełnie czego się spodziewać. Nie miałem szczególnych oczekiwań. Miałem za to otwarty umysł. I co? I MegaZaskoczka. Mimo, ze fotografuję już przeszło 20 lat, to wiedza i doświadczenie praktyków z którą miałem przyjemność obcować przez weekend okazała się być bardzo cenna, pomocna… Dla mnie szczególnie przydatne, obok postprocessingu, okazały się uwagi dot. marketingu [zaistnienia w Internecie]. W końcu bardzo ważne jest dotarcie do klienta, bo jak inaczej przekonać go, że to ja będę najlepszym fotografem 
Niech dowodem na wartość warsztatów będzie fakt, że Grzegorz, Gosia i Piotr często powtarzają jak mantrę: „W czym jeszcze mogę ci pomóc? Czy masz jakieś pytanie?...” I tak przez całe dwa dni, bardzo UDANE dwa dni.
Pozdrawiam.
Michał (jedyny Canon w grupie :-)
mteperek-so

Postautor: jwalasek-so » 2010-10-18, 16:13

Bardzo fajna, luźna atmosfera. Trochę wymarzłam ale czego się nie robi dla poszerzania swojej wiedzy :)
A co mnie zdziwiło- że Grzegorz dzieli się swoimi umiejętnościami w taki prosty i obszerny sposób bo niestety w światku fotografów których mi było dane spotkać panuje myślenie "Ja wiem i ja Ci nie powiem"
:ok:

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jwalasek-so

Postautor: kszuba-so » 2010-10-19, 07:20

Przeglądając powyższe wpisy trudno coś więcej dodać. Można tylko z czystym sumieniem podpisać się pod nimi, a szczególnie pod wpisem Michała z 20 letnią praktyką. Ten sezon był moim 18 jako fotografa ślubnego. Warsztaty uświadomiły mi ile jeszcze można zrobić aby moje prace były jeszcze doskonalsze, (postprocesing baaaaardzo muszę podciągnąć). Dowiedziałem się też jak bardzo mój informatyk skopał moją stronę www biorąc za to mega kasę.
Były to moje drugie warsztaty w tym roku, żałuję tylko, że nie drugie w tym samym miejscu.
Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia czy przyjechać na Warsztaty Szkoły Obrazu, to szkoda na to czasu. Trzeba tu przyjechać, a potem z nową wiedzą przyjrzeć się swoim zdjęciom i zacząć je obrabiać. Efekt od razu będzie widoczny.
Jak tylko przekopię się przez kilka zaległych ślubów zamieszczę kilka zdjęć z warsztatów.
Serdecznie pozdrawiam całą Trójkę: Gosię, Grzegorza i Piotra i wypada życzyć aby warsztaty coraz bardziej się rozwijały. Może przydałoby się jeszcze coś dla tych trochę bardziej zaawansowanych? Ale Wy już coś wymyślicie.......
Krzysiek :tak:
Awatar użytkownika
kszuba-so

Postautor: ssikorska-so » 2010-11-22, 11:44

Witajcie,

Warsztaty 20-11--2010 były zajebiaszcze! Wielkie dzięki! Dla mnie super motywujące spotkanie i pozytywny kopniak w moje 4 literki, który obudził mnie z marazmu. Jestem pozytywnie nakręcona, i bez waszej pomocy kręciłabym się dalej w miejscu ( z moją obróbką na poziomie podstawówki w PSD elementsie, super drogocenne wskazówki z pleneru - światełko - które na pewno zakupię - nie musząc błyskać jak do tej pory moim fleszem - przemyślane kompozycje na plenerze ! ! WIELKIE DZIEKI ! Atmosfera świetna, super spędzony czas!

Pozdrawiam Was
Sylwia
Ostatnio zmieniony 2010-11-23, 09:04 przez ssikorska-so, łącznie zmieniany 1 raz
ssikorska-so

Postautor: jmanka-so » 2011-02-21, 07:59

Witam!
Wielkie dzieki za ŚWIETNE warsztaty. Dużo praktyki, przykładów z życia, no i obróbka krok po kroku :ok: W warsztatach chyba najlepsze jest to ze o wszystko można swobodnie i bez skrępowania zapytać Grześka, na bieżąco skorygować swoje będy, zarówno te dotyczący kadru, jak i sprzetu czy obróbki.

Pozrawiam naszą grupę!!! Mile (i efektywnie oczywiscie) spędzony weekend wśród pozytywnie zakręconych ludzi! :szczerzy:
jmanka-so

Postautor: Moment » 2011-02-21, 11:50

Dziękuję za miniony weekend. Ekipa fotografów była... niczego sobie hehe ;-) Dużo zabawy, pozytywnych emocji i fotografii.
Piotr - dzięki za wsparcie jak zawsze! :skoczek:
Po raz pierwszy przy boku Wiktora pozowała nam (pod nieobecność Ani) Monika... Udało mi się ją uwiecznić, jak na chwilę dorwałem aparat od Was ;-)
Poniżej końcowe ujęcia, zanim wszyscy padliśmy ze zmęczenia. Moc światła zastanego z okna bezcenna.

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2011-02-21, 14:29 przez Moment, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Moment
Administrator

Postautor: mchudy-so » 2011-02-21, 14:03

:)
Gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję czy uczestniczyć w tych warsztatach, to grubo bym się zastanowiła... DLACZEGO NIE ZROBIŁAM TEGO WCZEŚNIEJ!!!!
Zajęcia prowadzone profesjonalnie i interesująco, można się dowiedzieć o wszystkim :)
Zajęcia polecam szczególnie osobom, które potrzebują wsparcia i motywacji do działania.

Grzegorz, dobra robota trzymaj tak dalej, rób to co kochasz bo nieŹLE Ci to wychodzi.

Jolka dziękuje za duuużo uśmiechu

Nie mogłabym również ominąć naszego wspaniałego małżeństwa.

GRUPA FOTOGRAFÓW- REWELACYJNA, WSPANIAŁA I NIEZASTĄPIONA :cfaniak: (dobra odpowiedź)

Dziękuje za wszystko i pozdrawiam serdecznie!
Ostatnio zmieniony 2011-02-21, 14:28 przez mchudy-so, łącznie zmieniany 1 raz
mchudy-so

Postautor: mbanas-so » 2011-02-21, 16:52

i ja i ja również bardzo dziękuję.
Jak było wszyscy poprzednicy już chyba powiedzieli :ok:
Było naprawdę ok, szkoda tylko że wszyscy postanowili w ND wracać  :zly:

Ale oczywiście pozdrowienia dla wszystkich uczestników, Grzecha i Piotra za pomoc ze światełkiem :jezyk:

Ps. Gosia ta 35 jest naprawdę zajefajna :szczerzy:
Awatar użytkownika
mbanas-so

Postautor: pszklarski-so » 2011-02-21, 17:13

ale słodzicie ... :)
:jezyk: :jezyk: :jezyk:

w sumie się nie dziwię ;) :jezyk:
Awatar użytkownika
pszklarski-so

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opinie i wrażenia uczestników po warsztatach