Przeczytaj, jak wpominają warsztaty fotografowie/uczestnicy

Postautor: mlysak-so » 2010-04-21, 19:53

Odpozdrawiam choć liczyłam na jakąś specjalną dedyckację dla współspaczki :skoczek:
A reszta towarzysztwa gdzieś się ...zaszyła :cfaniak:
mlysak-so

Postautor: mtlalka-so » 2010-04-22, 20:39

Mogę uczciwie rzec, że wyjechałam z tych warsztatów otumaniona bardzo pozytywną energią, która miałam okazję czerpać przez dwa pełne dni. I choć zdawałoby się czasami, ze to My, Uczestnicy warsztatów mieliśmy dość (no przecież pierwszy dzień skończył się po północy!), nasi organizatorzy byli niezłomni, wytrwali i zdeterminowani przekazać nam jak najwięcej potrzebnych informacji.

Chwała Ci za to, Grzesiu i Małgosiu :ok: Jesteście nie tylko doskonałymi szkoleniowcami, profesjonalistami w każdym calu, ale przede wszystkim Cudownymi Ludźmi i dlatego TYCH warsztatów nie zapomnę nigdy i każdego będę szczerze namawiać do wzięcia w nich udziału.

Aż nutkę żalu poczułam i łza się w oku zakręciła, bo dawno nie widziałam u nikogo Takiej Pasji tworzenia i przekazywania Piękna jak u Was.

Jeśli tylko będą jakieś inne inicjatywy zawsze w ciemno piszę się na nie.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Piotrze, jesteś nadzwyczajnym dobrym duszkiem tej Załogi:) Dziękuję za obecność :ok:
mtlalka-so

Postautor: gwieczorek-so » 2010-04-22, 21:06

Witam drogich warsztatowiczów
za bardzo nie będę się rozpisywać bo wszystko co chciałam przekazać od siebie zostało już napisane wcześniej przez innych :cfaniak:
jestem jak pozostali uczestnicy bardzo zadowolona z tych dwóch, jakże cennych i wartościowych dni, oczywiście za sprawą Grzegorza i Gosi i ich profesjonalnego podejścia do fotografii. :ok:

Pozdrawiam Was wszystkich i życzę powodzenia w rozwijaniu swoich pasji… :skoczek:
gwieczorek-so

Postautor: kskupien-so » 2010-05-12, 15:46

Witam, wszystkich :)
Od warsztatów troszkę czasu minęło, ale lepiej późno niż wcale :tak:

Kiedyś tu trafiłam i dzięki tym postom zafundowałam sobie warsztaty i były to bardzo dobrze wydane pieniążki. Mnóstwo przekazanej wiedzy, którą cały czas próbuję ogarnąć.

Dziękuję Wam bardzo za Wasze rady. Juz wiem jak nie ustawiac faceta do zdjęć :smiejesie:.

Osobiście uważam, że macie genialny układ :tak: Każdy robi to co kocha.

Polecam wszystkim, którzy chcą się czegoś nauczyć.

Pozdrawiam
Karina
Awatar użytkownika
kskupien-so

Postautor: mniziol-so » 2010-05-21, 07:09

To znowu ja :)
Tym razem w tamecie warsztatow "Kreatywny portret kobiecy i zarządzanie barwą".
Coz najpierw czesc pierwsza. Ogrom wiedzy ! Czyli nie tylko pstrykamy kobiałki, ale glowieni !! uczymy sie jak oswietlac, jak podgladac i analizowac juz zrobione zdjecia, i oczywiscie swietnie sie przy tym bawimy.
Druga czesc, zarzadzanie barwa - czyli cos, na co ja i pewnie mase innych ludzi czekalo z utesknieniem. Gosia jak zwykle stanela na wysokosci zadania, wspomagana przez swojego, "uroczego" :jezyk: meza. Jesli o mnie chodzi, nareszcie zalapalem o co kaman z kalibracja, profilowaniem itd. bez przebijanie sie przez mase zbednego pier..., uczestnik otrzymuje na tacy to, co jest mu potrzebne do otrzymywania takich odbitek, jaki widzi na (skalibrowanym) monitorze.
Na koniec musze dodac, ze na warsztatach panowala jak zwykle rewelacyjna atmosfera (mimo ze, pare osob zalapalo sie na klapsy :smiejesie: ) ale to juz standard.
Polecam i czekam na kolejne edycje ! :ok:
Ostatnio zmieniony 2010-05-21, 07:11 przez mniziol-so, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
mniziol-so

Postautor: aosinski-so » 2010-05-24, 20:36

Z warsztatów jestem niezwykle zadowolony, prowadzący z klasą - wszystkim poświęca czas, odpowiada na wszystkie pytania, jest bardzo pomocny a i zabawny przy tym:) Omówi szczegółowo każde Twoje zdjęcie. I jak pisze, że warsztat trwa cały dzień, to faktycznie tak jest, ale nigdy nie kończy się zdaniem prowadzącego: "na dziś już koniec" - on jest do końca i możesz go pytać o wszystko, konsultować itd.. nawet jeszcze całą noc, on nigdy nie wyjdzie pierwszy przed uczestnikiem warsztatu! I naprawdę potrafi wycisnąć z Ciebie wszystko, wracając z takich warsztatów czujesz się pozytywnie MEGA zmęczony i pewny nowych natchnień, myśli, spostrzeżeń, wrażeń... Grześ nie ukrywa żadnych tajników swojej pracy, zdradzi Ci pomysły na najlepsze zdjęcia, pomoże wybrać sprzęt :blyszczy: , doradzi... A do tego warsztaty prowadzi z takim poczuciem humoru i wewnętrznym luzem, że aż szkoda odjeżdżać.. Po takim warsztacie jedno jest pewne - kończysz z cykaniem fotek, a zaczynasz prawdziwą fotografię! :ok:
Awatar użytkownika
aosinski-so

Postautor: mbachulski-so » 2010-05-25, 18:37

Fotki się pyka :jezyk:
mbachulski-so

Postautor: Moment » 2010-05-26, 06:36

Właśnie, dobrze, że to ktoś w końcu powiedział Michał. :skoczek:
Awatar użytkownika
Moment
Administrator

Postautor: sladniak-so » 2010-05-26, 11:09

Warsztaty u Grzesia i Gosi przerosły moje oczekiwania, nie spodziewałem się, że w dwa dni można zdobyć tyle wiedzy. Prowadzący nie mają żadnych tajemnic, czuje się, że przekazywanie własnych doświadczeń i wiedzy sprawia im po prostu przyjemność. Wszysko w fantastycznej, radosnej atmosferze. Po warsztatach można liczyć na wsparcie na forum, co pozwala nam myśleć, że jedną nogą zostaliśmy jeszcze w Krakowie. Gorąco polecam!
sladniak-so

Postautor: wlaguna-so » 2010-05-27, 14:17

Rozwodził się nie będę na temat warsztatów bo już na forum wiele na ich temat powiedziano. Po prostu dziękuję Grzegorzowi, Piotrowi i Gosi za miło spędzone dwa dni. No i oczywiście warsztaty serdecznie polecam :tak:
wlaguna-so

Postautor: bdrewnik-so » 2010-06-14, 15:17

Właśnie jestem dzień po warsztatach u Grzesia i Gosi , których jeszcze raz pozdrawiam.
Ludzi z taką pasją jest na świecie niewiele. Było super ! Ogrom potrzebnej fotografom wiedzy, przekazanej w bardzo prosty sposób. Oprócz tego wspaniała atmosfera. Jest mi tylko żal , że nie trafiłam na takie warsztaty dwa lata temu. Mogłabym uniknąć w swojej pracy wielu błędów. Jeszcze raz dzięki.
bdrewnik-so

Postautor: pteter-so » 2010-06-15, 17:35

Bardzo dziękuję za miliony informacji i fantastyczną atmosferę!!!
Jestem pod wrażeniem. Poczucie humoru na warsztatach niezbędne :)
Całusy dla Gosi no i dla Grzesia może też, żeby nie płakał :szczerzy: . Wielkie dzięki jeszcze raz.
pteter-so

Postautor: pwojcik-so » 2010-06-16, 09:28

Witam,
chciałbym podziękować za warsztaty, które można nazwać jednym zdaniem - OTWIERAJĄCE OCZY.
Wiele wiedzy, wiele pomysłów oraz "ułatwiaczy życia" za niską cenę. Towarzystwo było doborowe (same kobietki w grupie :)), a poziom merytoryczny warsztatów Grześka i Gosi bardzo wysoki. No i pozdrowienia dla Piotra, który choć uciekł po pierwszym dniu to pozostawił dobry humor i miłą atmosferę.
Pozdrawiam i jeszcze nie raz Was odwiedzę.
Piotrek - Sandomierz
Awatar użytkownika
pwojcik-so

Postautor: Anka » 2010-08-26, 16:00

Wszystkie te pozytywne opinie są jak najbardziej prawdziwe. Ze swojej strony chciałabym dodać, że prowadzący Warsztaty SZkoły Obrazu są wymagający, szczerzy, opiekuńczy no i oczywiście profesjonalni oraz...dowcipni.
Rewelacja!!! Bardzo Wam dziękuję, pozdrawiam trójcę - Gosię, Grześka i Piotra.
Anka

Postautor: Moment » 2010-08-26, 17:17

Anka, no to z opiekunczoscia pojechalas :-) Teraz mi si? dostanie po glowie od zony :cfaniak:
Awatar użytkownika
Moment
Administrator

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opinie i wrażenia uczestników po warsztatach