Przeczytaj, jak wpominają warsztaty fotografowie/uczestnicy

Postautor: lbzowski-so » 2012-02-03, 11:43

Warsztaty jak najbardziej godne polecenia, jedyny minus to to, że plener trochę daleko, ale i tak warto było jechać:)

Atmosfera bardzo luźna jak i sposób przekazania wiedzy:)Postać samego prowadzącego pozytywnie mnie zaskoczyła...Profesjonalista i wariat jakich mało:)

Pozdrowienia dla wszystkich oraz Wnuczki mojego kolegi ze stolika:):),a Ty Grześku ćwicz teksty na podryw:)
lbzowski-so

Postautor: tmarczak-so » 2012-02-08, 23:48

Szczególnie polecam osobom początkującym bo warsztaty dotykają wielu tematów i mogą pozwolić na uniknięcie błędów już na samym początku. Oprócz tego bardzo fajna atmosfera.
tmarczak-so

Postautor: amarczyk-so » 2012-03-12, 16:36

tmarczak-so pisze:Szczególnie polecam osobom początkującym bo warsztaty dotykają wielu tematów i mogą pozwolić na uniknięcie błędów już na samym początku. Oprócz tego bardzo fajna atmosfera.

Potwierdzam! Jestem dokładnie taką osobą. Oprócz wiedzy nabrałem dużo motywacji i wiary w dalszą możliwość rozwoju!

Nic tylko robić zdjecia, oglądać i znowu robić zdjęcia!
amarczyk-so

Postautor: mmajewska-so » 2012-03-13, 20:18

Baaardzo dziękuję za fantastyczne warsztaty. Nie sądziłam, że w ciągu dwóch dni można się tyle nauczyć. Grzegorz ma naprawdę talent nauczycielski. Gdybym miała jeszcze raz podejmować decyzję o przyjeździe, nie wahałabym się ani chwili. Do zobaczenia znowu:)
mmajewska-so

Postautor: msarnowski-so » 2012-03-15, 17:04

Warsztaty super. Początkujący zyskali najwięcej. Kto już coś wiedział, to sobie powtórzył czy poznał nową drogę:) Ja sobie sprawdziłem sprzęt, który mam właściwie od tygodnia:) Zapraszam niedługo na bloga - wrzucę trochę zdjęć.
Awatar użytkownika
msarnowski-so

Postautor: msarnowski-so » 2012-03-17, 16:03

kilka zdjęć z warsztatowego pleneru
http://wp.me/p2dCna-iV
Awatar użytkownika
msarnowski-so

Postautor: lwojcik-so » 2012-07-05, 21:07

To ja również dołączam się do pozytywnego odebrania warsztatów. Dużo nowego ale czekam już na dalsze :) Pozdrawiam całą w sumie kameralną grupę no i Grzegorza.
lwojcik-so

Postautor: lbzowski-so » 2012-07-05, 21:12

Myślę, że to nie ostatnie spotkanie;)
Powodzenia:)
lbzowski-so

Postautor: kpyrchala-so » 2012-09-21, 12:16

Miałam okazję wziąść udział w warsztatach prowadzonych przez Szkołę Obrazu w weekend 15-16.09.12r. :) Nie sądziłam, że ktoś w tak prosty sposób wytłumaczy mi dużo rzeczy, które uważam za bardzo ważne podczas pracy fotografa. Chodzi mi tu szczególnie o obróbkę. Bo materiał wyjściowy to jedno, ale efekt finalny zawsze kończy się w Ligthroomie czy Photoshopie.
Grzegorz jeszcze raz dzięki za fajne warsztaty! Mam nadzieję, że w niedługim czasie uda mi się wpaść na kolejne. :)

Pozdrowienia dla całej grupy ;)
kpyrchala-so

Postautor: mpodraza-so » 2012-09-21, 20:25

Chyba nic nowego nie napiszę. Warsztaty super - dużo wiedzy w przyswajalny sposób podanej. Pełen profesjonalizm- zarówno część teoretyczna jak i praktyczna. Temat drugi polecam wszystkim którzy mają wiedzę o Photoshopie na poziomie co najmniej podstawowym. Do zobaczenia na kolejnych warsztatach!

P.S. Podsumowując - POLECAM!!! :)
Mariusz
mpodraza-so

Postautor: dgetinger-so » 2012-09-27, 07:24

Zgadzam się z przedmówcami:) Warsztaty odebrałam pozytywnie, dużo merytorycznych informacji, świetna atmosfera, dobra energia i podejście Grzegorza. Mam nadzieję, że uda się zorganizować warsztaty także we Wrocławiu lub okolicy:) Pozdrawiam uczestników i Grzegorza - do zobaczenia!:)
dgetinger-so

Postautor: mcudek-so » 2012-09-29, 22:29

Momentalnie się zapisz! Spotkasz się z fachową opieką, wysłuchasz wielu cennych wskazówek wspierających Twój warsztat, dowiesz się rzeczy o których nawet nie pomyślałeś. Tak jak ja :)
Awatar użytkownika
mcudek-so

Postautor: bfrysztacka-so » 2012-10-09, 11:58

Grzegorz jest urodzonym pedagogiem! Świetnie się go słucha i jako praktyk ma oczywiście mnóstwo do powiedzenia. Warsztaty jako pomoc dla fotografa, niezależnie, czy początkującego, czy już doświadczonego, są bardzo dobrze wymyślone. Angażując dwa dni i omijając specjalistyczne szkolenia z marketingu i grafiki komputerowej, dostajemy u Grzegorza jak 'na tacy' potrzebne nam wskazówki i narzędzia. Podane przystępnie, sympatycznie i z dużą kulturą. Od niedzieli nie odchodzę od kompa, mam nowy zapał do pracy, wypróbowuję nowe narzędzia edycji, więc już tylko krótko: Polecam. Warsztaty w SO to 'gęsta zupa'. Beata F.
bfrysztacka-so

Postautor: amalojlo-so » 2013-01-28, 12:19

Warsztaty superowe:) To były dwa dni z których chciałam wycisnąć ile się da i wynieść jak najwięcej. Zainspirowana i pełna planów siedzę w pracy (jeszcze na etat:) średnio produktywnie, bo przeglądając linki, zdjęcia, profile i.t.p :) A co do Grzegorza to facet, który bardzo serio podchodzi do tematu i jestem pod wrażeniem informacji, wiedzy i doświadczenia którym się dzieli. Szacunek dla niego za serce, pasję i przede wszystkim profesjonalizm w tym co robi. Na warsztaty wrócę jak uda mi się wprowadzić w życie to czego się uczyłam przez te dwa intensywne dni:)
amalojlo-so

Postautor: gpytel-so » 2013-01-28, 17:57

Witam wszystkich ;) Warsztaty mega intensywne i mega bogate w wiedzę. Dla zaczynających, ilość przekazywanej informacji jest OGROMNA, której nikt Wam nie przekaże tak chętnie i w tak dostępny sposób jak Grzegorz, dla wtajemniczonych, jeśli ktoś ma w sobie sporo pokory i jest nastawiony na pogłębianie wiedzy, gwarantuje że to nie będzie stracony czas i pieniądze, polecam, polecam ... rozwijajcie się :ok:
Awatar użytkownika
gpytel-so

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opinie i wrażenia uczestników po warsztatach