Przeczytaj, jak wpominają warsztaty fotografowie/uczestnicy

Postautor: platacha-so » 2013-01-28, 21:50

zaraz CI co będą czytać forum aby się zachęcić na kolejne warsztaty powiedzą że słodzimy Grzegorzowi, tak słodzimy ale jest za co jeszcze nie spotkałem kogoś kto tak chętnie się dzieli swoją wiedzą i doświadczeniem, do tego dzieli się naprawdę bardzo komunikatywnie czyli tak że można w bardzo jasny i przejrzysty sposób zrozumieć co nam chce przekazać. Jego otwartość i podejście do Nas warsztatowiczów jest jak do równych sobie, ani przez moment nie czułem się gorszy niż Grzegorz za co u wielka chwała. Na pewno wrócę na kolejną edycję warsztatów. Pozdrawiam tez uczestników warsztatów :ok:
platacha-so

Postautor: mgruszewicz-so » 2013-01-28, 22:48

Witam serdecznie :)

Jeszcze nie ochłonęłam po warsztatach. Przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Liczyłam na to, że odnajdę odpowiedzi na pytania, które nurtowały mnie od dłuższego czasu ale to co dostałam przerosło moje oczekiwania. Grzegorz jest jedną z nielicznych osób, które dzielą się swoją wiedzą w 100% procentach. Nie mydli oczu tylko wykłada kawę na ławę. Za to wielkie dzięki.
Po tych warsztatach zachorowałam na etap kolejny, no i na stawienie czoła kościołowi, który póki co mnie nadal przeraża. Wiem jednak, ze pod okiem Grzegorza pokonam ten lęk.

Do zobaczenia :)

Warsztaty na 6 :ok:
mgruszewicz-so

Postautor: kkiewel-so » 2013-01-29, 23:00

Wielki podziw dla Grzegorza, który w sposób niespotykany dzieli się swoja wiedzą, doświadczeniem, zapałem i optymizmem. Te warsztaty to pierwszy krok w kierunku fotografii która nie jest już tylko pasją ale tez sposobem na życie i pieniądze:) serdecznie polecam tym którzy chcą czegoś więcej - jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za ten weekend :ok:
kkiewel-so

Postautor: rtabor-so » 2013-02-03, 14:52

Witam :) Naprawdę fajne warsztaty.Bardzo dobrze przemyślane pod względem merytorycznym jak również doskonale zorganizowane. Grzegorz jest osobą która odpowiada na każde zadane pytanie i chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Potrafi wprowadzić doskonały klimat na warsztatach sprzyjający nabywaniu nowej wiedzy. Polecam wszystkim, Naprawdę warto :) Ja już się wybieram na kolejną drugą część Pozdrawiam :ok:
rtabor-so

Postautor: mkozera-so » 2013-04-27, 10:46

Hej. Chciałbym się podzielić swoimi wrażeniami z warsztatów u Grzegorza Płaczka. Z natury jestem daleki od słodzenia ale w tym przypadku muszę przyznać ,że Grzegorz w 100% angażuje się w prowadzone prze siebie warsztaty. Bez ględzenia o niczym i opowiadania anegdotek przekazuje uczestnikom zdobytą przez siebie wiedzę. Można liczyć też na po warsztatowe wsparcie w rozwiązywaniu swoich aktualnych zagwozdek np. z Photoshop. Tu muszę podkreślić że idealna dla mnie ściągawką jest E-book Tajemnice Photoshopa. Zajęcia odbywają w klimatycznych Krakowskich uliczkach oraz na terenie kameralnego Hoteliku który na czas warsztatów zamienia się w siedzibę ślubnych fotografów. A cha Warto robić wyraźne notatki czego nie zapiszesz to na pewno zapomnisz.
mkozera-so

Postautor: kksiazek13-so » 2013-05-14, 13:45

WOW, to było to, czego mi było trzeba! Warsztaty u Grzesia- marzenie! Świetna atmosfera, pozytywni ludzie i prowadzący zajęcia, który nie boi się dzielić bogatym zasobem swojej wiedzy. Cóż więcej mogę dodać- znalazłam autorytet w dziedzinie fotografii- nie zmieniaj się Grzesiu! Jestem przekonana, że za MOMENT znów skorzystam z uczestnictwa w warsztatach :blyszczy: Tym razem wybiorę się na nocną sesję :tak:
kksiazek13-so

Postautor: mmajewska-so » 2013-05-14, 18:10

Szanowni fotografowie, jeśli jeszcze nie skorzystaliście z warsztatów u Grześka, to proszę się zaraz umówić, spakować i jechać:) Byłam drugi raz i oba wyjazdy dały mi tak wiele! W pewnych kwestiach myślałam sobie, że już czegoś nie przeskoczę, ale Grzegorz ma prawdziwy talent pedagogiczny i ogromnie dużo cierpliwości, więc z jego pomocą po kolei przeskakuję kolejne fotograficzne przeszkody. I jestem za to bardzo, bardzo wdzięczna :skoczek:
mmajewska-so

Postautor: achmielowska-so » 2013-07-27, 13:22

Całę mnóstwo zakupionych książek. 'Fotografia Doskonała', 'Reportaż ślubny', 'Fotografia ślubna' itp. , aż wreszcie trafiona 'Profesjonalna fotografia ślubna' Grzegorz "Moment" Płaczek. I zaczęło się. Godziny spędzone nad czytaniem i dokładną analizą każdego słowa, która zdawało się byc światełkiem w stronę moich marzeń ... Świetna książka Grzegorz!! Jedna z nielicznych napisanych w tak dobrym stylu i smaku. BRAWO! Po przeczytaniu szybko internet.. Poszukuję informacji na Twój temat.. Jesteś ! I są warsztaty! Hura :) Kraków, 24-25.07.2013r. - dwa pracowicie spędzone dni, dni - które umocniły mnie w przekonaniu, że TAK, CHCĘ BYĆ FOTOGRAFEM ŚLUBYM !! I będę :) Naprawdę wielkie szapoba! :ok: Świetna forma przekazu, łatwośc zrozumienia tego, co mówisz, 100% Twoje zaangażowanie i co najważniejsze... Wyczuwalna miłośc do tego, co robisz.. BRAWO BRAWO BRAWO !! A teraz kończę już, bo szybko wchodzę na maila i zapisuję się na warsztaty nr. 2 :) !!
Do zobaczenia. Dziękuję za super spędzone dwa dni.
Pozdrawiam,
Aleksandra Chmielowska.
achmielowska-so

Postautor: dpaprocki-so » 2014-02-11, 17:52

Jestem po styczniowych warsztatach - nr 1. Dziś zapisałem się na część drugą i już nie mogę się doczekać. Mam za sobą kilka warsztatów oraz szkoleń (jestem początkującym fotografem), ale warsztaty u Grzegorza są wyjątkowe. Ilość przekazywanej wiedzy, poziom, szczerość... tego nie da się opisać - trzeba tam być. Polecam wszystkim którzy się wahają i wszystkim którzy chcą się rozwijać w fotografii ślubnej. Pozdrawiam wszystkich uczestników kursu!
Ostatnio zmieniony 2014-02-21, 11:48 przez dpaprocki-so, łącznie zmieniany 1 raz
dpaprocki-so

Re: Przeczytaj, jak wpominają warsztaty fotografowie/uczestn

Postautor: bszmajduch-so » 2014-04-14, 16:14

Mam za sobą kilka różnych warsztatów - te uważam za najbardziej udane! Pierwszy dzień - fotografowanie, drugi obróbka w Photoshopie. Niezwykle dużo wiedzy i przydatnych informacji. Gorąco polecam! :)
bszmajduch-so

Postautor: mgwiazdonik-so » 2014-04-14, 16:20

Polecam!!! Najlepsze warsztaty fotografii ślubnej w Polsce. Konkretnie na temat i przede wszystkim bez ściemniania. Dwa dni mega intensywnej pracy z pozytywnie zakręconym ;) człowiekiem. Szkoda że są tylko 2 części.

Dziękuje Grzegorz za pomoc. :)
mgwiazdonik-so

Postautor: kbakowski-so » 2014-04-15, 09:24

Grzegorz - wielkie DZIĘKI za możliwość uczestnictwa w twoich warsztatach :-D
Jak dla mnie to kopalnia wiedzy, a sposób przekazania i atmosfera warsztatów genialne!!!
Polecam wszystkim.
Pozdrowienia dla całej ekipy z warsztatów :)
kbakowski-so

Postautor: pdziagwa-so » 2014-04-22, 08:21

Sporo się zastanawiałem czy warto wydać pieniądze na jakiekolwiek szkolenia.
Teraz po ich zakończeniu jestem w 100% przekonany że są warte swojej ceny!
Naprawdę sporo cennych informacji, żadnych tajemnic, pomoc w każdym aspekcie i odpowiedzi na wszystkie pytania.
3 x Tak ;)
Na pewno się jeszcze spotkamy!
pdziagwa-so

Postautor: mowczarek-so » 2014-04-23, 13:03

Jestem pod wrażeniem, zarówno umiejętności jak i skromności Grzesia. Po warsztatach mogę z całą pewnością powiedzieć że to były dobrze wydane pieniądze i wiedzę, którą nabyłam na pewno będę wykorzystywać w praktyce :)
mowczarek-so

Postautor: ajanczewska-so » 2014-11-12, 09:39

Było cudnie :) Od początku do samego końca. Fantastyczna organizacja - komfort miejsca i wycieczki w miejsce pleneru. Cierpliwość i szczegółowość w odpowiadaniu na wszystkie wątpliwości i pytania, wielka wyrozumiałość dla mojej np. niewiedzy czy braku umiejętności. Też podziękowania dla wszystkich uczestników warsztatów, którzy współtworzyli serdeczną i przyjazną atmosferę i służyli pomocą znacznie mniej doświadczonej czy umiejętnej koleżance. Dostałam znacznie więcej niż to czego oczekiwałam i potrzebowałam i oczekiwałam wiele ;) Oczywiście serdeczne podziękowania dla Mistrza Grzegorza Płaczka, za wyrozumiałość cierpliwość i bezcenne rady i wskazówki - odnośnie indywidualnych moich potrzeb, których darmo szukać w rozlicznej fachowej literaturze, a które mam nadzieję uda mi się wdrażać, by się rozwijać na polu fotografii ślubnej. Także za opowieści - podzielenie się swoim doświadczeniem. Bardzo bym chciała móc kiedyś, być jeszcze raz, by się rozwijać na kolejnych "levelach" ;)
ajanczewska-so

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opinie i wrażenia uczestników po warsztatach