Przeczytaj, jak wpominają warsztaty fotografowie/uczestnicy

Postautor: jmalinowska-so » 2010-01-20, 11:57

Jeżeli jest jeszcze ktoś kto nie skorzystał z warsztatów Grzegorza-Momenta, to nie wiem na co czeka. Naprawdę bardzo rozwijające, pouczające i interesujące warsztaty. Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć jak startować w tym biznesie, jak współpracować z parami ślubnymi "na żywo" i jak później obrobić zdjęcia, żeby "młodym" zapierało dech w piersiach, to powinien już teraz szukać wolnego terminu (bom wiem, że z tym może być ciężko).

Bardzo dziękuję wam za te warsztaty, w szczególności za pomoc w każdej chwili niewiedzy:) :blyszczy:

Mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś spotkamy :blyszczy: na kolejnych warsztatach!

Pozdrawiam :tak: :ok: :ok: :ok:
Ostatnio zmieniony 2010-01-21, 23:22 przez jmalinowska-so, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
jmalinowska-so

Postautor: agerschmann-so » 2010-01-21, 18:41

No i po co mi to było?
Teraz nie śpię nocami, bo wymyślam nazwę dla mojej firmy, studiuję ułożenie rąk pary młodej w myślach i ślęczę nad photoshopem do rana i jeszcze się z tego cieszę!! A to wszystko przez Grzegorza i Małgosię!! Wielki dzięki!
A tak na poważnie to jestem ogromnie wdzięczna za wiedzę, jaką przekazaliście mi na warsztatach- ale przede wszystkim za to, iż tchnęliście we mnie mnóstwo pozytywnej energii :ok: Dzięki Wam wiem, że właśnie tym chcę się zająć - choć czeka mnie jeszcze mnóstwo pracy!
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za fantastycznie spędzony weekend!!
Agnieszka Gerschmann
agerschmann-so

Postautor: Moment » 2010-01-24, 20:41

No i minela kolejna edycja. Ponizej zdjecie z warsztatow naszej ulubione Grazyny z Portugalii, ktora zachwycila mnie ponizszym ujeciem. Jak zawsze zmeczony dziekuje za dyskusje do nocy i swietny czas na sesji spedzony z Wami.

Obrazek
Awatar użytkownika
Moment
Administrator

Postautor: Rafał Rudnik » 2010-01-25, 15:54

Jeśli uważasz, ze w 2 dni staniesz się fotografem ślubnym pełną gębą - nie zapisuj się na warsztaty do Grześka. Jeśli myślisz, że w jeden dzień staniesz się mistrzem photoshopa, to też szkoda twojego czasu i pieniędzy... Ale jeśli chcesz, żeby ktoś wskazał Ci pewne kierunki, tak żeby nie wyważać raz już otwartych drzwi, to jak najbardziej jest to dla Ciebie.
Grzegorz ma swoją pozycję na rynku, wie co robi i wie o czym mówi na warsztatach. Otworzy Ci oczy na wiele spraw. Osobiście uważam, że zawsze warto korzystać z wiedzy kogoś bardziej doświadczonego, tym bardziej, że na warsztatach Szkoły Obrazu można dostać gotowe recepty na rozwiązanie wielu aktualnych problemów oraz zostać uprzedzonym o tym co może Cię spotkać w biznesowym gąszczu Fotografii Ślubnej... (wszak stając się fotografem ślubnym, zostajesz nie tylko fotografem, ale i w dużej części biznesmanem).
Reasumując... przedsięwzięcie warte swojej ceny i na pewno jak najbardziej trafione.
Pozdrawiam
Rafał Rudnik
Awatar użytkownika
Rafał Rudnik

Postautor: gkolanko-so » 2010-01-28, 15:16

Dobry produkt nie potrzebuje reklamy. Podobnie jest z tymi warsztatmi- wystarczy zobaczyć zdjęcia Grześka na jego blogu:-) Jego nieprzecietna osobowosc i umiejetnosc przekazywania informacji w sposob interesujacy i konkretny sprawiły, ze te 2dni mineły w fantastycznie. Rzadko kiedy ma sie okazje natrafic na profesjonaliste, tak oddanego swojej pasji i chcacego sie nia podzielic z innymi. Wielkie brawa za podejscie, ogromną pomoc, cierpliwość i sympatyczną atmosferę Było BOSKO!:-) Pozdrawiam.

Grazia =)
Ostatnio zmieniony 2010-01-29, 00:46 przez gkolanko-so, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
gkolanko-so

Postautor: ksekulowicz-so » 2010-01-31, 15:22

Jak podsumować dwudniowe warsztaty? Szukam odpowiednich słów, ale niestety nie przychodzi mi do głowy nic poza oklepanymi określeniami. Z braku laku powiem więc, że było super, bosko, rewelacyjnie! :ok: Dwa dni minęły jak z bicza trzasnął i teraz w głowie pozostała (mam nadzieję!) masa naprawdę praktycznych wskazówek, rad i informacji, jak robić zdjęcia oraz jak je ładnie zaprezentować. Grzesiek i Gosia naprawdę profesjonalnie podchodzą do tematu, poświęcają wiele swojej uwagi każdemu uczestnikowi, nie pozostawiają żadnego pytania bez odpowiedzi. Dzięki nim ten ostatni weekend był prawdziwą przyjemnością! Polecam z całego serca! :tak:

Pozdrawiam serdecznie
Kinga
Awatar użytkownika
ksekulowicz-so

Postautor: mniziol-so » 2010-01-31, 17:14

Ja moze powstrzymam sie od sloganow reklamowych na temat warsztatow.
Napisze pare moich odczuc. Przede wszystkim, wspaniala atmosfera, fajni ludzie i to co lubie najbardziej, czyli fotografia i Krakow :)
Minusem bylo tylko to, ze minely zbyt szybko - zdawalo sie, jakby to byl moment (hehe).
Jesli o mnie chodzi, to dowiedzialem sie sporo przydatnych rzeczy, zwlaszcza w kwestii fotoszopa-pracza :) Chociaz oczywiscie, bezcenne byly wskazowki Grzegorza, na temta tzw. foto biznesu slubnego.
I mozna by tak jeszcze pisac i pisac, ale po co ? Ci co byli, wiedza jak bylo. Ci ktorzy jeszcze nie byli, nie powinni zwlekac.

PS. Grzeskowi dziekuje za rajd po Krakowie, do "najblizszej stacji benzynowej" :)
Ostatnio zmieniony 2010-01-31, 23:11 przez mniziol-so, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
mniziol-so

Postautor: gdata-so » 2010-02-11, 21:15

Warsztaty jak najbardziej pooooooooooozytywne prowadzone przez pooooooooooooozytywnych ludzi. Mała grupa, duuuuuuuuuuuuużo praktycznych
informacji. Goooooooooooorąco Polecam :ok:
Awatar użytkownika
gdata-so

Warsztaty 27-28 luty 2010

Postautor: WPolewka-so » 2010-03-05, 11:52

Witam Wszystkich!!! :piwo:
Sprawa jest baaardzo prosta - Warsztaty jak najbardziej pozytywnie wpłynął na Wasze fotografie, uzyskacie dużo merytorycznych i praktycznych wiadomości, które bez wątpienia będą miały duży oddźwięk na Waszej twórczości... Także jeśli ktoś się zastanawia nad zapisaniem i spędzeniem weekendu na w/w Warsztatach, niech zaraz pisze meila do Grzegorza z wybranym terminem :cfaniak: . WARTO!!!
p.s: Wyśpijcie się przed, bo może być ciężko z łapaniem całej wiedzy, a jest co łapać :ok: (to tak z doświadczenia, ja zamulałem całą sobote i niedziele... hehe - i dalej się nie wysypiam :skrzywiony: , no ale dzieci kiedyś przestają marudzić, śpą całą nocke - a Tatuś... już niedługo się wyśpie :zaciera: )
Pozdrawiam Wojtek
WPolewka-so

Postautor: kksiazek-so » 2010-03-07, 21:58

Witam serdecznie. Jeszcze raz dziękuję Grześkowi i Małgosi za niesamowitą pigułkę wiedzy.
Dziękuję też Ewce, Wiktorowi i Piotrowi za dzielne i wytrwałe pozowanie i doświetlanie.
Gorąco polecam te warsztaty, które w sposób skondensowany ale i przejrzysty dają zasmakować tego, czego możemy oczekiwać wchodząc w świat fotografii ślubnej. Prawdę powiedziawszy, warsztaty te nie spowodują, że od razu staniesz się liczącym się w branży fotografem, ale na pewno spowodują, że ten w którym drzemie żyłka fotografa ślubnego/reportera otrzyma wystarczającą ilość informacji by talent swój rozwinąć, być może nawet zarabiać fajne pieniądze ;-) Warsztaty warte każdego wydanego złotego. Polecam. Nie zawiedziecie się!
Pozdrawiam, Krzysiek
kksiazek-so

Postautor: kmichalak-so » 2010-03-10, 12:59

Witam serdecznie. Warsztaty wspominam jak najbardziej pozytywnie. Ogromna ilość przekazanej wiedzy na wysokim poziomie i bardzo miła atmosfera. Jeśli ktoś myśli o zapisaniu się na warsztaty z czystym sumieniem gorąco polecam, na pewno wyniesie z nich wiele cennych informacji. :blyszczy: Trzeba pamiętać żeby wypocząć gdyż będzie to bardzo pracowity weekend. Podziękowania dla Grzegorza i Małgosi za wyczerpujące odpowiedzi. :ok: :tak: :ok:
Ostatnio zmieniony 2010-03-10, 13:09 przez kmichalak-so, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
kmichalak-so

Postautor: rpotocki-so » 2010-03-12, 03:12

Zacznę od niezręcznej strony finansowej - za taką wiedzę dałbym 3 razy tyle.... (nie jest to oczywiście petycja do prowadzących) Warsztaty prowadzone w bardzo miłej atmosferze - wspominam je bardzo pozytywnie!!! :ok: jak najbardziej polecam dla początkujących jak i dla zaawansowanych jako poznanie stylu pracy innych fotografow. Z wieloma rzeczami można się nie zgodzić (np z wykorzystywaniem światla zastanego) ale trzeba przyznać że zarówno styl prowadzenia jak i samo podejście do fotografii jest u momentowych na bardzo wysokim i wyszukanym poziomie reprezentującym nowsze trendy w fotografii reportarzu ślubnego. Przede wszystkim atmosfera byla bardzo świetna sprzyjająca wchłanianiu wiedzy.... Polecałbym to każdemu zainteresowanemu fotografią.... Chyba dzięki nim odkrylem wagę edycji zdjęć. DZIĘKI!!!!
Awatar użytkownika
rpotocki-so

Postautor: mbielski-so » 2010-03-15, 19:04

OK. Własnie dotarłem do domu (560 km za kółkiem) po dwóch dniach wyczerpujących ale bardzo, bardzo owocnych warsztatów. Mam nadzieję że uda mi się wszystko wdrożyć w życie, bo informacji które pochłonąłem jak gąbka jest ocean. Szukałem przede wszystkim nowego spojrzenia na edycję zdjęć. I juz teraz wiem że przy odpowiednim zastosowaniu wskazówek warsztatowych moje foty nabiorą nowej twarzy w nadchodzącym sezonie.
Polecam każdemu kto chciałby poszerzyć swoje horyzonty.
mbielski-so

Postautor: Moment » 2010-03-15, 21:29

Dziękuję za Wam za ostatnie warsztaty. Dopiero teraz czuję się wyspany... :ok: Następnym razem proszę kogoś, aby również mnie uczesał. Nie tylko Parę Młodą ;-)
Autor zdjęcia: Karolina Michalak
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Moment
Administrator

Postautor: kzelezinska-so » 2010-03-16, 01:12

Mmmh...Warsztaty pojechane...Bardzo ale to bardzo fajfuśne:) Co tu dużo pisać...ok...krótko pisząc...ogrom wiedzy ( aż czacha dymi:) ), przekazany przez profesjonalistów z www.moment.com.pl w bardzo miłej i domowej atmosferze. Nie trzeba się niczym stresować, że np czasami się nie nadąża za info:) Wszystko wam wytłumaczą...wystarczy...wręcz trzeba meldować, jak coś jest niezrozumiałe a w "momencie" stanie się jasne jak słońce:) Polecam bardzo bardzo mocno te warsztaty i mam nadzieję, że to nie było moje pierwsze i ostatnie spotkanie z Mistrzem i Małgorzatą
Kto jeszcze nie skorzystał niech migusiem rezerwuje termin!!!
Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki
Ps. Moja rada dobrze się wyspać przed warsztatami
kzelezinska-so

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opinie i wrażenia uczestników po warsztatach