Przeczytaj, jak wpominają warsztaty fotografowie/uczestnicy

Postautor: Moment » 2010-03-30, 11:18

Dziękuję, dziękuję. :cfaniak: Dopiero dziś odespałem. Co do dalszych etapów doskonalenia pracy ze światłem - mamy coś w planach. Ale to na razie niespodzianka ;-)
Awatar użytkownika
Moment
Administrator

warsztaty 27-28.03.2010

Postautor: jheiza-so » 2010-03-30, 20:42

Pojechałem na warsztaty z pewną dozą nieśmiałości :smiejesie:
Bardzo szybko można się zorientować że Grzegorz naaaaprawdę zna się na rzeczy , potrafi to przekazać w sposób bardzo przystepny i dowcipny choć po dwóch godzinach skończyły się żarty i trzeba było wyciągnąć nasze ulubione "aparaciki" i pokazać co się potrafi .
Wszystko bardzo sympatycznie przekazane , tłumaczone wielokrotnie , poparte przykładami z sesji z parami młodymi.
W drugim dniu pracowała z nami Małgosia - mistrzyni Photoshopa- jej wiedza i pakiet wiedzy jaką nam starała się przekazać jest niewyobrażalny - wszystko bardzo przydatne w trakcie edycji zdjęć z reportażu ślubnego - żadnych teorii - poprostu super.
Serdecznie polecam - warsztaty te to olbrzymia dawka wiedzy praktycznej, gigantyczna dawka motywacji ,szczerych uwag i pozytywnego zakręcenia .
Małgosiu i Grzegorzu - wielkie dzięki .
Za kilka dni umieszczę kilka fotek z naszej wspólnej pracy - pod warunkiem jak sobie przypomnę te wszystkie etapy edycjii..... :zly:

PS.Grzegorz - te dwie godziny face to face na końcu które poświęciłeś na moje pseudo portfolio dały mi naprawdę dużo do myślenia - to było szczere i konstruktywne - choć na barki me spadło kilka batów - jeszcze podania do pracy na budowę nie składam i szybko się nie poddam.

POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE - DZIĘKI ZA SUPER WARSZTATY

........ pzdr dla wszystkich uczestników :piwo:
jheiza-so

Postautor: mhernik-so » 2010-03-30, 20:51

Szczerze to były najlepsze warsztaty w jakich uczestniczyłem, świetnie i z niesamowitą lekkością przekazujecie najważniejsze informacje w wielu lat Waszych doświadczeń. Szacun. :ok:

pozdrawiam Grzegorzu i zyczę super światełka - najlepiej 1,1
Awatar użytkownika
mhernik-so

Postautor: pasztembor-so » 2010-03-31, 14:08

lepszych warsztatów to chyba nie ma. Świetnie przekazana wiedza Grzegorza i Małgosi. Modelajna świetna i chętna oczywiście do pozowania :blyszczy:

oby tak dalej i kolejne może z pracy ze światłem.

fakt 1.1 to było by coś póki co marzy mi sie 24 mm 1.4 :oczy:

pozdrowionka dla wytrwałych warsztatowiczów którzy o 23 chcieli jeszcze na Kazimierz :cfaniaczek:
Awatar użytkownika
pasztembor-so

Postautor: mmuszynski-so » 2010-04-11, 23:24

Witam
właśnie po 3hi2' dotarłem do domku:-) i na gorąco przesyłam pozdrowienia dla wszystkich uczestników warsztatów "so" , a głównie kolegów i koleżanek z 10 i 11 kwietnia 2010r:-).

Wielkie dzięki dla Grzegorza, który jest niesamowitym ekspertem od przekazywania wiedzy uczestnikom szkolenia. z niesamowitą łatwością, lekkością i radością opowiada o każdym aspekcie fotografii ślubnej w której niewątpliwie jest mistrzem, a wszystkim tylko głowy puchną od nawału informacji :tak: :tak: :tak: sprawdźcie to sami POLECAM!
Podziękowania też dla Małgosi czarodziejki od PS. Gosia mogłaby godzinami o fotoszopie:-) ale jedno jest pewne razem super sie uzupełniają.

dlatego jeśli ktoś ma wątpliwości, czy warto wydać "kilka grosików" na pogłębienie swojej wiedzy o Fotografii Ślubnej to odpowiedź brzmi - JASNE że wydać!
szkolenie jest zarówno dla początkujących i tych co mają już za sobą kilka reportaży ślubnych/plenerów ale nadal szukają dobrych wskazówek.

teraz zostaje tylko robić foty zgodnie ze zdobytą wiedzą
Pozdrawiam i życzę udanych zdjęć - Marcin
Awatar użytkownika
mmuszynski-so

Postautor: pkolodziej-so » 2010-04-12, 17:43

Witam wszystkich, zgadzam się z opinią że dwa dni to zdecydowanie za mało żeby poznać techniki fotografii Grzegorza, jak również techniki retuszu i edycji fotografii. Cieszę się już na samą myśl o warsztatach z zarządzania kolorem.

Oczywiście polecam Grzegorza i jego przeuroczą żonę - również profesjonalistkę w PSuciu zdjęć! :ok:
Oczywiście żartuję, ale naprawdę zdobyta wiedza fotograficzna i co zrobić ze zdjęciem po jest wyczerpująca i w pełni profesjonalna... Tylko czasu mało... :placz:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pkolodziej-so

Postautor: mblaszczuk-so » 2010-04-13, 16:19

Dwa dni napakowane wiedzą, praktyką, doświadczeniem. Było wszystko czego oczekiwałem po porządnych warsztatach. Było to dla mnie ważne, ponieważ chwilę wcześniej miałem okazję uczestniczyć w innych warsztatach, które delikatnie mówiąc były kiepskie.

Małgosiu, Grzegorzu, dziękuję Wam za rzetelnie przekazaną wiedzę, popartą przykładami z życia. Dziękuję za wskazówki techniczne, merytoryczne, tips and tricks, zwrócenie uwagi na niuanse, które w ogólnym rozrachunku stają sie niezmiernie ważne.
To co doceniam bardzo, to fakt, że każdy miał swój czas na ćwiczenie i później na ocenę i dyskusje. Najbardziej jednak to, że mogłem pytać, pytać i zawsze dostałem rzeczową odpowiedź.
Pasja - to jest to co widziałem przez te dwa dni i mogłem również poczuć sie jej częścią. Ona trwa w mojej fotografii i jest teraz o wiele bardziej bogata i silniejsza...

Pozdrowienia również dla wszystkich uczestników! Optymizm, wymiana doświadczeń, rozmowy, to pokazuje, w moim odczuciu, że byliśmy fajna zgraną grupą warsztatową. :ok:

Piotr, wielkie dzięki dla Ciebie też, za rozmowy w samochodzie i na plenerze, you are the best blendziarz ever! Statywy do blend na śmietnik! :krzyk:

Podsumowując - jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia czy jechać na te warsztaty to powiem tylko tyle - Wykorzystajcie ten MOMENT.com.pl
Fotografia forever!

pozdrawiam i dziękuję
Maciej 'Enduro' Błaszczuk
Awatar użytkownika
mblaszczuk-so

Postautor: ddrozdz-so » 2010-04-13, 18:19

Grzegorzu, dziekuje bardzo za fantastyczna przygode, swietnie sie bawilem i rowniez wiele nauczylem. Bardzo podoba mi sie pasja z jaka podchodzisz do twojej pracy, trzymaj tak dalej. :ok: Warsztaty serdecznie polecam kazdemu, kto chce sie rozwijac w fotografi slubnej, nauczysz sie tam nie tylko jak fotografowac, ale rowniez innego podejscia do biznesu a takze edycji z wyzszej polki.
Jest jeszcze jedna osoba ktorej chcialem podziekowac. Gosia, ktora w fascynujacy sposob opowiada o edycji, ogromny zasob wiedzy.
Serdecznie polecam Warsztaty!!!! :ok:
Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestnikow, prowadzacych, i zycze wielu sukcesow!!!

Dawid D.
ddrozdz-so

Postautor: ppszonak-so » 2010-04-14, 19:28

Ja również polecam warsztaty Grzegorza i Gosi!
Warto zobaczyć jak pracuje z modelami jeden z najlepszych jak nie najlepszy fotograf ślubny w Polsce!
My z Żoną już zbieramy na indywidualne warsztaty z Grzegorzem. Ale najpierw postaramy się wprowadzić w życie wiedzę zdobytą na warsztatach Szkoły Obrazu.
Pozdrawiam wszystkich uczestników i prowadzących warsztatów 10-11.04.2010r. :ok:
Awatar użytkownika
ppszonak-so

Postautor: anarkiewicz-so » 2010-04-15, 19:03

Grzegorzu i Gosiu. Wielkie dzięki za warsztaty (jeszcze przed wielkanocne) i podzielenie się Waszym doświadczeniem. Spotkanie z Wami to wymarzony start dla początkujących w fotograficznym biznesie. Ilu błędów można uniknąć! Dla tych, którzy już funkcjonują na rynku to skarbnica rozwiązań i pomysłów, które przeszły próbę ognia.
Po warsztatach mam całą masę notatek do wdrożenia i miłe wspomnienia. Atmosfera, którą tworzycie, Wasza cierpliwość i uwaga poświęcana każdemu z uczestników ( do późna ...) plus zaraźliwa pasja sprawiają, że ma się ochotę na więcej. Tym bardziej się cieszę, że znaleźliście czas na kolejne warsztaty o nowej tematyce. Rewelacja. Miło również, że jest forum, na którym Grzegorz nadal inspiruje do pracy nad naszym własnym warsztatem :tak: .
Pozdrawiam,
Ania
Awatar użytkownika
anarkiewicz-so

Postautor: msopalowicz-so » 2010-04-19, 19:31

Małgosiu, Grzegorzu - wielkie dzięki!
Rzadko spotyka się ludzi tak zaangażowanych i chcących nie tylko przekazać suchą wiedzę ale chcących nauczyć innych.
To wszystko odbywa się we wspaniałej atmosferze, bo cały zespół, włączając w to Piotra, potrafi budować rewelacyjny klimat pracy, nauki a także zabawy i przyjaźni.
Ilość wiedzy jaką można wynieść z warsztatów jest ogromna! Z moich notatek powstała niemal książka a tak naprawdę to gotowiec do niejednego biznesplanu.
Dziękuję Wam za to, że pomimo, że jesteście tak wielkimi specjalistami w swojej branży, pozostaliście normalnymi ludźmi, szanującymi innych mniej jeszcze potrafiących.
Jeszcze nigdy nie byłam na tak dobrze przygotowanych warsztatach foto, gdzie osoby prowadzące chcą znaleźć czas dla każdego uczestnika.
Udział w warsztatach polecam każdemu.
A może warsztaty II-go stopnia? - dla tych którzy już skorzystali.

pozdrawiam serdecznie
Monika
msopalowicz-so

Postautor: mlysak-so » 2010-04-20, 19:49

Wiele pozytywnych opinii na temat tych warsztatów już zostało napisanych – moja nie byłaby inna. Ja jednak chcę podziękować Małgosi i Grzegorzowi za ogrom wiedzy, którą się dzielą, za dbanie o szczegóły i atmosferę warsztatów, za pasję, którą zarażają z każdą godziną zajęć coraz bardziej.
Wróciłam z warsztatów pełna nowej energii, wiedzy i chęci do dalszego rozwoju.
Uwielbiam ludzi z pasją, którzy w każdym słowie pokazują jak kochają swoją pracę.

Polecam!!

Monika
mlysak-so

Postautor: dmarekwia-so » 2010-04-21, 12:10

Hej,
Strasznie nuuuudny ten wątek :ziew:
Pięć stron tego samego :smiejesie:
Ale cóż innego można napisać o warsztatach prowadzonych przez G&G (Grzegorz&Gosia)??
Podpisuję się pod każdym postem, powyżej mojego :ok:
Istnieje jednak niewielkie ryzyko związane z warsztatami :smiejesie:
Trzy dni później nadal zatrzymuję się autem na zielonym świetle,jadę tam gdzie jechać nie powinnam, wszystko widzę ostrzej, zamykam oczy i "filtruję" Ewę (Młodą), otwieram oczy i rozciągam welon :smiejesie:
Inspiracja, pasja, wiedza, umiejętność komunikacji i dzielenia się swoim doświadczeniem, niezła porcja śmiechu i uśmiechu :blyszczy: plus wszystko co w poprzednich postach - trwało przez 2 dni warsztatów.
Dla mnie zdecydowanie był to zbyt krótki MOMENT :placz:

Jesteście świetni w tym co robicie!
Wielkie dzięki za ten MOMENT dla Grześka,Gosi,Piotrka, Młodych i sympatycznej p.Agnieszki!
dmarekwia-so

Postautor: Moment » 2010-04-21, 18:58

Danusia,
G&G to brzmi jak reklama szamponu :smiejesie: Doszukuje się w tym drugiego dna hmm... :cfaniak:
Dziękuję za budujące opinie i trzymam kciuki za Wasz rozwój. Fotografia to cudny sposób na życie. Powodzenia!
Moment
Awatar użytkownika
Moment
Administrator

Postautor: dmarekwia-so » 2010-04-21, 19:27

Grześ....dno nie ważne, my wiemy i rozumiemy, że miałeś "dużo" na głowie...innych ważnych spraw... :szczerzy: :smiejesie: :szczerzy:

Pzdr dla wszystkich warsztatek i jednego warsztata z Chorzowa :skoczek:

Dopisek Moment'a: Boże dobrze, że piszesz o drugim dnie, a nie że ja to dno. Aż mi się chce żyć. Powodzenia Danka!
Ostatnio zmieniony 2010-05-21, 07:09 przez dmarekwia-so, łącznie zmieniany 2 razy
dmarekwia-so

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opinie i wrażenia uczestników po warsztatach