Przeczytaj, jak wpominają warsztaty fotografowie/uczestnicy

Postautor: msekunda-so » 2009-10-26, 22:18

świetne warsztaty, mnóstwo fachowych porad i cennych informacji oraz nowych odkryć "fotoszopowych"- szkoda, że weekend ma tylko dwa dni.

pozdrowienia dla Was
Awatar użytkownika
msekunda-so

Warto było dowiedzieć się...

Postautor: pchudy-so » 2009-10-27, 13:14

...jak wiele się nie wie :)
Dziękuję za super warsztaty. :ok:
COś mi się wydaje, że już za jakiś czas będą warsztaty dla: a) amatorów, b) średnio- i c) profi
Jeśli tak będzie, przejde wszystkie
Pozdrowienia
piotr
pchudy-so

Postautor: msosinka-SO » 2009-10-29, 09:57

Ja jestem bardzo zadowolony, szczególnie z metod obróbki zdjęć zaprezentowanych przez Gosię ... jedyne czego mi brakowało to omówienie naszych ujęć z Grześkiem, ocena i jakieś sugestie na przyszłość.... rozumiem natomiast, że przy takiej ilości ludzi i takiej ilości zdjęć jest to niemożliwe .... może kiedyś będzie okazja...

Nasuwa mi się tylko jedno pytanie... jak wygląda kwestia naszych praw do zrobionych zdjęć? Czy możemy je publikować na naszych stronach ?

PS. Przydałoby się na forum przypomnienie na temat robienia Pudru w Photoshopie, nie wiem jak inni, ale moje notatki są w tej ważnej kwestii strasznie ubogie...

Pozdrawiam
Mike
Ostatnio zmieniony 2009-10-31, 10:22 przez msosinka-SO, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
msosinka-SO

Postautor: Piotrek Duda » 2009-10-29, 13:33

Czesc.
Z tego co mówił Grzegorz zdjęcia możemy publikować bez ograniczeń.

Pozdrawiam.

ps. Jak dobrze pamiętam, to Grzegorz w tej chwili jest w Londynie, może jak wróci to przypomni "pudrowanie" :tak:
Awatar użytkownika
Piotrek Duda

Postautor: sczech-so » 2009-10-29, 18:22

Witam wszystkich uczestników warsztatów z dnia 24-25 Pażdziernika.

Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w tych warsztatach. Profesionalne podejscie do tematu Grzegorza i Pani Małgosi :ok: . Podczas warsztatów nauczyłam się wiele a w szczególności pracy ze swiatlem. Bardzo pomocna byla również prezentacja retuszu zdjec portretowych.
Dziękuję Grzegorzowi za przekazanie tak przydatnej wiedzy i mam nadzieję, że spotkamy się na następnych warsztatach.

Pozdrawiam,
Sylwia
sczech-so

Postautor: kzdziech-so » 2009-10-30, 10:29

Było bardzo ciekawie. Dużo wiedzy, teoretycznej i praktycznej, możliwość zadawania pytań, udział w plenerze, obróbka zdjęć... Myślę że zaczyna pojawiać się potrzeba organizacji warsztatów na kolejnych, coraz wyższych poziomach :) Szkoda że to tylko dwa dni.
kzdziech-so

Postautor: Moment » 2009-10-30, 11:09

Już wróciłem ze zdjęć. Londyn był ciepły. Biegałem podczas sesji w koszulce, a w Polsce po wylądowaniu o 1 w nocy... 1 stopień na plusie. Brrrrrr... Ale było cudnie i Para genialna. :ok:

Efekt "pudru" (czyli zaawansowane wygładzanie) jest już dostępny tutaj .

Co do zdjęć warsztatowych - macie prawo do ich publikacji.

Zapraszam do dalszej dyskusji o zdjęciach i efektach w PS do cześci forum: Wsparcie po warsztatach i dyskusje.

Obiecane zdjęcie grupowe z ostatnich warsztatów:
Obrazek
ISO2000 przy słabnącym źródle światła... Autor: Mariusz G. czyli dobry duch warsztatów :ok:

Swoją drogą ponieważ dostajemy coraz więcej zapytań - pojawiły się nowe terminy warsztatów na 2010 rok.
Ostatnio zmieniony 2009-11-07, 22:18 przez Moment, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Moment
Administrator

Postautor: jdrazek-so » 2009-11-02, 00:11

Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w warsztatach. Mam nowe spojrzenie na pracę w plenerze z modelem i ogólnie lepsze zrozumienie zagadnień związanych z tą dziedziną.
Pozdrowienia dla Małgosi i Grzegorza.
Jarek
jdrazek-so

Postautor: ksosnowski-so » 2009-12-03, 11:52

:ok:
Miła atmosfera, sporo praktycznej wiedzy, ale przede wszystkim nauczyłem się gdzie i jak szukać inspiracji – teraz pozostaje doszlifować warsztat i pochwalić się osiągnięciami ;) …

Pozdrawiam
Konrad

:ok:
ksosnowski-so

.

Postautor: Moment » 2010-01-17, 20:31

Dziękując za dzisiejsze warsztaty - przesyłam pierwsze zdjęcie, którego autorem jest chcący pozostać anonimowym, fotograf z Pomorza. Oczywiście Ci, co byli znają Pana X doskonale, ale chciał koniecznie pozostać w cieniu niczym James Bond.
Padam ze zmęczenia, ale bardzo Wam dziękuję. :ok:

Obrazek

Piotrek - dzięki za pomoc!
Awatar użytkownika
Moment
Administrator

Postautor: kdzumak-so » 2010-01-19, 00:24

Witam wszystkich na forum.
Cieszę się, że wziąłem udział w warsztatach. Dzięki nim dowiedziałem się wiele na temat jak ruszyć w tym biznesie i na co szczególnie zwrócić uwagę podczas edycji fotografii. Plener też był bardzo fajny i edukujący (było zimno, ale zimą musi być zimno). Dzięki warsztatom wiem, że jeszcze wiele pracy przede mną. Polecam gorąco warsztaty wszystkim pragnącym dowiedzieć się więcej o pracy reportera ślubnego oraz tym marzącym by zostać jednym z nich.

Pozdrawiam. :ok:
Awatar użytkownika
kdzumak-so

Postautor: Piotrek Duda » 2010-01-19, 00:49

:smiejesie: Grzegorz. Cala przyjemnosc po mojej stronie. Fantastycznie ze sa tacy ludzie jak Ty i Gosia. Pozdrowienia serdeczne dla Gosi, nawet sie nie pozegnalem. Warsztaty daja czlowiekowi taka energie ze do dzisiaj caly czas rozmawiam tylko o nich z kazdym. :skoczek: Dziekuje i czekam z niecierpliwoscia na ciag dalszy. :aniol:
Ostatnio zmieniony 2010-01-19, 00:52 przez Piotrek Duda, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Piotrek Duda

Postautor: Moment » 2010-01-19, 00:54

Piotrek, myślałem, że odsypiasz warsztaty??? Dyskutowaliśmy do nocy przecież... Ja już padam, ale jeszcze walczę.

PS. Dobra - nie zaśmiecam już wątku. :skoczek: Serwus!
Awatar użytkownika
Moment
Administrator

Postautor: mcwiek-so » 2010-01-19, 00:59

No to dojechałem... nie ma jak nasze Polskie Koleje

Cóż mogę powiedzieć, na pewno z całym sercem mogę polecić te warsztaty osobom,
które zaczynają w tym fachu no i nie tylko, bo poza istotnymi wiadomościami
dotyczącymi własnej promocji, konstruowania oferty czy rozmawiania z parami,
dowiecie się od podstaw jak retuszować pewne niedoskonałości na zdjęciach
oraz wyciągać z nich istotne szczegóły lecz tak by nie popaść w kicz
Na plenerze dowiecie się istotnych kwestii odnośnie pracy z parą,
stosowania pewnych technik czy oświetlenia.

Osobiście jestem bardzo zadowolony z uczestnictwa w warsztatach
bo dzięki nim wiem w czym tkwi mój problem, na czym powinienem się skupić
i w jakim kierunku dalej podążać
No i oczywiście jestem bogatszy o doskonała post produkcje fotografii - nie tylko ślubnej

Przy okazji Pozdrawiam wszystkich uczestników
oraz Gosię i Grzegorza, którym Bardzo Dziękuję za przekazana wiedzę
mcwiek-so

Postautor: azaczek-so » 2010-01-19, 19:06

Witam,
Jeszcze raz. Dziękuję za warsztaty Tobie i Małgosi ale również i Piotrkowi, który pomagał nam na sesji plenerowej i pożyczył mi obiektywu :) Na pewno daliście nam wszystkim dużego kopa do działania na przyszłość . Mogliśmy po prostu podziwiać to co Wy już wypracowaliście :) Uczestnictwo w Waszych warsztatach bardzo mi pomogło spojrzeć na fotografię ślubną z innej strony. Dużo nowych rzeczy się dowiedziałam.
Popieram jak najbardziej takie warsztaty grupowe, im więcej pytań ktoś ma tym lepiej :ok:
Było naprawdę bardzo miło.

Pozdrowienia dla Wszystkich uczestników Warsztatu :)
Ostatnio zmieniony 2010-01-19, 21:46 przez azaczek-so, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
azaczek-so

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opinie i wrażenia uczestników po warsztatach